Nadštandardný 3i byt 100 m2 novostavba BA4 Dubravia

Nadštandardný 3i byt 100 m2 novostavba BA4 Dubravia

260.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Dúbravka
Mesto: Bratislava - Dúbravka
Ulica: Trhová

Vlastníctvo: osobné
Druh: 3-izbový byt - novostavba
Typ: predaj - exkluzívne


Na predaj ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta nadštandardne veľký i kvalitatívne vyhotovený 3 izbový byt v novostavbe v centre mestskej časti Bratislava 4 - Dúbravka. Bytový dom sa nachádza v unikátnej novostavbe s názvom Dúbravia na Trhovej ulici 54.

Bytový dom Dúbravia je jedinečná stavba, finalista architektonickej súťaže Stavba roka 2011. Výstavba sa uskutočnila v období 09/2008 do 12/2010. Kolaudácia stavby prebehla v zime 2010. Bytový dom má 8 nadzemných a 2 podzemné podlažia. Celkovo je v dome 66 bytov (3x 1 izbové, 48x 2 izbové a 15x 3 izbové).

Bytový dom má 2 samostatné vchody (jeden aj s bezbariérovým prístupom), ktoré ústia do priestrannej vstupnej haly na druhom nadzemnom podlaží. Nachádzajú sa tu tiež 2 samostatné schodiská a výťahy. Bytový dom má vstup na moderný RFID čip, videovrátnika, automatické zavlažovanie trávnika, vonkajší aj vnútorný kamerový systém, vlastnú domovú kotolňu aj trafostanicu - rozvodňu NN a VN. Pri dome je v 3roch častiach vyhradených 20 parkovacích miest pre obyvateľov domu (prípadne návštevy), z toho 1 je určené pre držiteľa preukazu ŤZP. Zvyšné parkovacie miesta sa nachádzajú na -1. a -2. podlaží bytového domu. V pešej dostupnosti domu je k dispozícii viacero verejných parkovísk. Pri bytovom dome sa nachádza stojisko na komunálny aj separovaný odpad (papier, plast, sklo).

V okolí bytového domu je dostupná široká ponuka rôznych služieb. Nájdete tu potraviny (Billa), lekáreň, bio potraviny, fitnes a solárium, skrášľovacie služby pre dámy či viaceré kaviarne, reštaurácie a pizzeriu. Nachádzajú sa tu tiež pobočky viacerých bánk, drogéria, školy či detské ihriská. V blízkosti je tiež dostupná aj zastávka MHD a to tak pre autobus aj električku.

Samotný byt má výmeru 100,06 m2 (vrátane lodžie 4,01 m2), pivnica má 2,18 m2. Pozostáva z 3 izieb (2 samostatné izby, obývacia časť), 2x kúpelňa, 1x komora, 1x lodžia, 1x pivnica. K bytu patrí aj samostatné vnútorné parkovacie miesto na -1. podlaží bytového domu. K bytu patrí tiež podiel na viacerých pozemkoch pod a pri bytovom dome.

V byte je k dispozícii vysoký štandard vyhotovenia a zariadenia spotrebičmi, 2x klimatizácia, kvalitné hliníkové okná. Lodžia je orientovaná na juh až juhozápad. V byte sú dostupné rozvody elektriny, vody, odpadu, ale nie plynu. Je tu tiež digitálna káblovka či optický internet. Mesačné náklady na 4ri osoby sú cca 140€ (nájomné).

Byt je kúpou voľný. Bližšie informácie Vám rád poskytne maklér Martin Jánoš, tel. 0904 205 200. V prípade záujmu Vám radi sprostredkujeme aj hypotekárne financovanie.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Poschodie4
Počet poschodí8
Počet izieb3
Celková rozloha100.06 m²
Úžitková plocha100.06 m²
Vlastníctvoosobné
Stavúplne prerobený
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Plynnie
InternetTV káblový rozvod
Kúpeľňaáno
Vykurovaniespoločné – vlastná kotolňa
Lódžia4.10 m²
Pivnica2.18 m²
Výťaháno
Parkovanievnútorné
Postavené ztehla
Zariadeniezariadený
Zateplený objektáno
Klimatizáciaáno
Káblová televíziaáno
Bezbariérový prístup áno
Oknáhliníkové
Orientáciajuhozápadná


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti