Značka flexibil REAL je zárukou profesionality, flexibility a serióznosti


Realitnú kanceláriu s označením flexibil REAL tvorí tím realitných maklérov špecialistov, ktorí sú považovaní svojimi klientmi za serióznych partnerov. Makléri s viacročnou praxou spojili svoje sily a vedomosti, aby vybudovali pre klientov zázemie s komplexnou a nadštandardnou starostlivosťou.

Pre svojich klientov, predávajúcich či kupujúcich nehnuteľnosť, alebo využívajúcich iné služby, sú garanciou profesionálneho prístupu. Postupy, odbornosť a dlhoročná prax členov konzorcia flexibil REAL sú garanciou bezpečnosti pre našich klientov a proklientského konania. Hľadáme a ponúkame nové a lepšie riešenia pri plnení požiadaviek našich klientov, čo nás motivuje k prekonávaniu zdanlivo neriešiteľných prekážok.

Prvotriedny klientský servis je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme alebo iných úkonoch spojených s našimi službami. Neváhajte preto a využite služby spoľahlivých špecialistov tohto združenia!

flexibil REAL ponúka aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami ako sú:

Inžiniering stavby

od prípravy podkladov a inžinierských sietí ku stavbe, cez stavebné konanie a stavebné povolenie, až po zápis rozostavanej stavby, kolaudačné konanie či zápis skolaudovanej stavby do katastra nehnuteľností

Architektonické, geodetické a projekčné služby

služby architekta (projekt bytových domov, rodinných domov, komerčných nehnuteľností), služby geodeta (vypracovanie geometrických a vytyčovacích plánov, ako aj ich zápis do katastrálnej mapy), služby projektanta

Interiérové a exteriérové služby

služby interiérového dizajnéra, rekonštrukcia a modernizácia bývania, záhradné a záhradnícke služby

Súdnoznalecké služby

služby súdneho znalca: znalecké posudky robíme na objednávku pre našich spolupracujúcich súdnych znalcov

Finančné služby

služby hypotekárneho poradcu: ponúkame komplexné služby pri riešení financovania bývania, pripravíme vám porovnanie produktov všetkých hypotekárnych bánk, prípadne iných finančných inštitúcií, poistenia, až po vypracovanie celkovej privátnej finančnej stratégie klienta.

Právne služby

služby právnika (od konzultácií cez vypracovanie zmlúv až po dedičské konania)

na požiadanie a po následnej obhliadke vašej nehnuteľnosti vystavíme potvrdenie o jej trhovej cene. Potvrdenie nie je klasickým súdno - znaleckým posudkom, ale vystavuje sa väčšinou pre dedičské konania, majetkové vysporiadanie, rozvody, súdne spory a podobne.

Vyskúšajte nás a my Vám uľahčíme život ….