Prenájom chaty

Prenájom chaty

1,- €

Štát: Slovensko
Okres: Brezno
Mesto: Dolná Lehota
Ulica: Krpáčovo

Druh: Chata
Typ: prenájom


Chata Slovakia-prenájom: letná dovolenka v N.Tatrách - Krpáčovo. Posledné prázdninové termíny od 27.6.do 4.7. a od 4.7.do 11.7. 2020. 200 m od chaty jazero s možnosťou kúpania. Pre deti veľká trampolína, hojdačky, pieskovisko, pinpongový stôl. V altánku veľké posedenie so stolom, grilom, kotlíkom.
Veľká 4-izbová murovaná chata vybavená s vysokým štandardom, zasadená v ihličnatom lese, prízemie vchod-vstupná miestnosť, WC so sprchovým kútom, obývačka s krbom, ktorý zabezpečuje vykurovanie celej chaty, 4 G WiFi, TV – satelit DIGI, rádio s CD prehrávačom, DVD prehrávač so sadou filmov, v obývačke a kuchyni elektrické podlahové vykurovanie, vybavená kuchyňa pre stolovanie a varenie pre 8-10 osôb, , umývačka riadu, elektrická keramická varná doska, klasický murovaný sporák s rúrou, mikrovlnka, automatický pressovar na zrnkovú kávu, kávovar na prekvapkávanú mletú kávu, hriankovač, chladnička s mrazničkou.

1.podlažie: 2 x 4 lôžková izba z toho jedna izba s TV satelit DIGI, 1 x 2 lôžková prechodná izba. Príjazd po asfaltovej komunikácii až ku chate,parkovanie pri chate pre 6 áut, pri chate.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Počet poschodí2
Počet izieb4
Zastavaná plocha100 m²
Rozloha pozemku500 m²
Úžitková plocha200 m²
Statusaktívne


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti