Slnečný 3 izbový byt 87 m2, BA5 Slnečnice Viladomy

Slnečný 3 izbový byt 87 m2, BA5 Slnečnice Viladomy

225.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Petržalka
Mesto: Bratislava - Lúky
Ulica: Žltá

Vlastníctvo: firemné
Druh: 3-izbový byt - novostavba
Typ: predaj - exkluzívne


Na predaj ponúkame novopostavený 3 izbový byt s veľkým balkónom o celkovej výmere 86,81 m2. Byt sa nachádza v lokalite Bratislava - Petržalka, časť Lúky, projekt Slnečnice - Viladomy, bytový dom S11.

Projekt Slnečnice - Viladomy sa nachádza na južnom okraji mestskej časti Bratislava - Petržalka, na hranici s m.č. Bratislava - Jarovce. Ide o finálnu časť tretej zo štyroch etáp výstavby v tomto projekte. Lokalita je dobre dostupná tak MHD ako aj automobilom. Nájdete tu lokálne potraviny, lekáreň, reštauráciu či rôzne služby estetického a fitnes charakteru. Vo vnútrobloku (aj priamo pri dome S11) je k dispozícii viacero detských ihrísk, v blízkosti cyklocesta či menší lesík.

V pešej dostupnosti je tiež projekt Slnečnice - Mesto s veľkými potravinami (Billa), samostatnou drogériou, predajcom nábytku (JYSK) a iných drobností do domácnosti (Pepco). Zároveň je tu umiestnená aj gastrozóna (Trch) s viacerými reštauráciami či kaviarňami.

3 izbový byt sa nachádza na 5. poschodí zo 6. Po celej šírke má k dispozícii veľký balkón. Byt je orientovaný do tichého vnútrobloku (Východ) a na detské ihrisko (JuhoVýchod a Juh.). Zastávka MHD (bus 90, 91, 191) je 2-3 minúty pešej chôdze. Parkovanie je možné na vyhradených vonkajších parkovacích miestach, vnútorných parkovacích miestach a verejných spoplatnených parkovacích miestach. K dispozícii je aj niekoľko dobíjacích miest pre elektromobily.

Výstavba bytového domu S11 začala v 3Q 2017 a bola ukončená v 3Q 2019. Byt je stavebne dokončený v štádiu holobyt (dvere, podlahy, kúpeľňa, WC a príprava na kuchyňu). Prebiehajúce kolaudačné konanie má byť ukončené v priebehu 12/2019. Odovzdanie bytu je možné očakávať v priebehu 02/2020.

V cene 225.000€ je zahrnuté: novostavba bytu v štádiu holobyt, pivnica, podiel na pozemku, služby a odmena RK. K cene je potrebné prirátať poplatok za vnútorné parkovacie miesto. Vlastníctvo je firemné, platca DPH. V prípade záujmu vám zašleme aj foto interiéru bytu.

Nehnuteľnosť sprostredkuje maklér: Martin Jánoš, martin.janos@flexibilreal.sk, tel. 0904 205 200

V prípade záujmu vám radi bezplatne sprostredkujeme aj hypotekárne financovanie kúpy nehnuteľnosti.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Poschodie5
Počet poschodí6
Počet izieb3
Celková rozloha86.81 m²
Vlastníctvofiremné
Stavholopriestor
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Plynnie
Internetoptika
Kúpeľňavaňa
Vykurovaniespoločné
Balkónáno
Pivnicaáno
Výťaháno
Parkovanievnútorné
Postavené ztehla
Zariadenienezariadený
Zateplený objektáno
Káblová televíziaáno
Orientáciajuhovýchodná


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti