Veľký 3i byt. BA2 Ružinov Nivy. Novostavba Tehla Kúpou voľný

Veľký 3i byt. BA2 Ružinov Nivy. Novostavba Tehla Kúpou voľný

265.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Bratislava - Ružinov
Mesto: Bratislava - Nivy
Ulica: Klincová

Vlastníctvo: osobné
Druh: 3-izbový byt - novostavba
Typ: predaj - exkluzívne


Na predaj ponúkame nadštandardne veľký 3 izbový byt v 12 ročnej tehlovej novostavbe. Byt sa nachádza v bytovom dome na Klincovej ulici. Ide o vyhľadávanú lokalitu Bratislavy, situovanú v mestskej časti BA2 - Ružinov, časť Nivy.

Novostavba bola daná do užívania na jar 2008. Bytový dom má od ulice (až do bytu) bezbariérový prístup. Celkovo je tu 11 nadzemných poschodí (byty) a 2 podzemné poschodia (garážový dom dostupný autom od Mraziarenskej ulice a skladovacie priestory). V dome sú 2 veľké samostatné výťahy (oba pre 9 osôb). Na každom poschodí sa nachádza 5 bytov.

Samotný byt je na 4. poschodí. Priamo susedí iba s jedným bytom. Orientácia bytu je V-Z. Na východ je orientovaná obývačka s kuchyňou a jedálňou. Na západ sú orientované 2 izby. Byt má 2 lodžie o spoločnej výmere 9,06 m2. Lodžia z izby je orientovaná na smer Mraziarenská/Klincová/Ružová dolina. Lodžia z obývačky je orientovaná na smer Záhradnícka/Ružinovská/Bajkalská.

V pešej dostupnosti sa nachádzajú: potraviny Lidl, trhovisko Miletičova, Štrkovecké jazero, jazero Rohlík, zimný štadión Vladimíra Dzurillu, viaceré služby, školy a pod. V blízkosti sú tiež zastávky MHD - električka (Záhradnícka, Ružinovská, Miletičova), trolejbus (Trenčianska), autobus (Bajkalská, Záhradnícka, Ružinovská, Miletičova).

Byt bol zariadený na jar 2008. Neskôr bol užívaný bez ďalších zásadných úprav. Byt je kúpou voľný. Predáva sa prevažne nezariadený. Súčasťou predávaného bytu je aj podiel na spoločných častiach domu ako i podiel na pozemku pod bytovým domom. Na byte neviaznu žiadne ťarchy (okrem práva na vedenie sietí či za nedoplatky voči susedom).

V byte sú dostupné rozvody elektriny, plynu, vody, kanalizácie, optického internetu či digitálnej káblovej TV. Byt má nízke mesačné prevádzkové náklady (predpis úhrad správcovi je vo výške 125€ na mesiac na 1 osobu).

Cena 265.000€ zahŕňa byt, podiel na bytovom dome, podiel na pozemku. Je v tom aj činnosť a odmena RK. Viac informácií je dostupných v RK.

Nehnuteľnosť exkluzívne sprostredkuje: Martin Jánoš, mobil: 0904 205 200, martin.janos@flexibilreal.sk. V prípade záujmu vieme pomôcť s vybavením financovania kúpy cez hypotekárny úver.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Cenavrátane provízie
Poschodie4
Počet poschodí11
Počet izieb3
Celková rozloha95.39 m²
Úžitková plocha95.39 m²
Vlastníctvoosobné
Stavpôvodný
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno - separovaný
Plynáno
Internetoptika
Kúpeľňasprchovací kút
Vykurovaniespoločné
Balkónnie
Lódžia9.06 m²
Terasanie
Výťaháno
Postavené ztehla
Zariadenienezariadený
Zateplený objektáno
Káblová televíziaáno
Predzáhradkanie
Bezbariérový prístup áno
Oknáplastové
Orientáciazápadná


Ďalšie fotografie nehnuteľnosti